Knauf Insulation

O Akademii

O Akademii zateplování Knauf Insulation

Hlavním posláním komunikačního a vzdělávacího programu Akademie je pomoci projektantům, architektům, energetickým specialistům i realizačním firmám v jejich práci při projektové přípravě staveb. Přístupnou a srozumitelnou formou dokáže zprostředkovat co nejvíce informací z oblasti zateplování. Akademie se zabývá platnou a plánovanou legislativou, materiály, navrhováním projektů a samotnou realizací.

Projekt Akademie vznikl v roce 2010 a první ročník se uskutečnil v roce 2011. Od počátku se na přípravě a průběhu Akademie podílí odborníci z akademické obce, specialisté na zateplení a technici s bohatými zkušenostmi z praxe. Pěti předchozími ročníky prošly již tisíce zástupců stavařské profese. Akademie pro ně představuje platformu pro výměnu informací, názorů a zkušeností napříč oborem.

Akademie zateplování přichází tento rok v novém formátu ON-LINE. Rádi Vás uvítáme nejen v místě konání, kterým bude již tradičně škola v Praze na Jarově, ale i v online prostředí webináře.

Pro ON-LINE uživatele bude k dispozici:

  • profesionální video, který zajišťuje tým 3 kameramanů a režisér,
  • datový signál přenášející promítanou prezentaci v Powerpointu,
  • interaktivní spojení se seminářem pomocí textového chatu. Díky němu můžete přednášejícímu posílat dotazy.

Sestříhaný videozáznam obsahující podstatnou část semináře bude následně dán účastníkům k dispozici do archivu akcí.

Oborným garantem a komentátorem celé akce bude, tak jako každý předchozí ročník, doc. Ing. František Kulhánek, CSc. z Katedry konstrukcí pozemních staveb Fakulty stavební, ČVUT v Praze.

Podívejte se na aktuálně vypsané termíny.

Tým odborníků Knauf Insulation

Jan Juhás

Jan Juhásspecialista na provětrávané fasády

Jan Kurc

Jan Kurcaplikační manažer

Milan Pokrivčák

Milan Pokrivčákaplikační manažer

KNAUF INSULATION 2017 | created by people in ARSYline

Varování
Zavřít